ניקוי מנדפים בדרום

את המנדפים אנו מוצאים בבתי עסק שונים, במפעלים גדולים וקטנים וגם במסעדות הפזורות בכל רחבי הארץ. מסעדות אלו, מגישות מגוון רחב של מנות, הדורשות לא אחת צלייה, טיגון ועוד. תהליכים אלה גורמים להיווצרות עשן במטבח, או בחלל שבו עובדים, עשן שאותו יש לסלק במהרה. המנדפים משמשים בדיוק לשם כך והם עוזרים להוציא את העשן הלא רצוי מהמקום, ובכך שומרים על האוויר שבחלל נקי ממזהמים, העשויים לגרום לנזקים חמורים.

ניקוי מהיר

המנדפים פועלים ללא הפסקה כמעט בכל מטבח תעשייתי. הם צוברים עם הזמן לכלוך, אבק וגם שמנים ונוטים להישחק ככל שחולפות השנים. הזמנת שירותי ניקוי מנדפים בדרום המוצעים על ידי חברות המתמחות בכך יכול למנוע סכנות ולאפשר שימוש רציף באותו מנדף. הניקוי מונע התפשטות של שריפות ושל התלקחויות במטבח, הוא מאפשר ספיקה מקסימאלית של נידוף העשן באמצעות המנדפים וכן עוזר לשמור על חייו של המפוח, האחראי על שאיבת העשן, למשך שנים ארוכות. ניקוי המנדפים מאפשר גם לשמור על ניקיון מרבי במטבח ובמקביל עוזר בהשמדת מזיקים וחיידקים, הנוטים להצטבר באזורים שונים.

מי מציע את השירות

את שירותי ניקיון המנדפים מציעות, כאמור, חברות המתמחות בכך. אלו, מחזיקות ברשותן ציוד מתאים, אתו הן מגיעות אל המטבחים. ציוד זה, העומד בתקנים מחמירים, מאפשר ניקוי איכותי ויעיל מאוד של המנדף, ניקוי המותאם ישירות לצרכיו של המטבח ולסוג המנדף הקיים בו. במקביל מתבצע גם ניקוי של הארובה, של המפוח ושל תא הסינון, המהווים חלק בלתי נפרד ממערכת המנדף, המותקנת בחלל.

את ציוד הניקיון מפעיל צוות מיומן ומקצועי, בעל הכשרה רלוונטית בתחום זה. הצוות מכיר היטב את הציוד שבו הוא נעזר ויודע באיזו תדירות יש לבצע את הניקיון הנדרש. הוא מגיע אל המקום עצמו, בוחן אותו ואת תנאיו וכן את מצבו של המנדף. הוא נעזר בחומרי ניקוי מסירי שומנים וכן במכשיר לחץ מים מיוחד, בעזרתו ניתן לבצע ניקוי יסודי של מערכות המנדף.

יש לכם מסעדה באזור הדרום? חשוב לכם להקפיד על ניקיונה ועל רמת הבטיחות הגבוהה במטבח שברשותה? חברת גל מנדפים וארובות בע"מ היא הכתובת הנכונה להיעזר בה. החברה מציעה שירותי ניקיון מנדפים בהתאמה מלאה ומענה מקצועי ואמין לכל לקוח ולקוח. לסקירת כלל השירותים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים צרו קשר ב – 073-7280619

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat