ניקוי פירים

ישנן מסעדות רבות הממוקמות בקומה או בקומות הראשונות של מרכזים מסחריים או בנייני מגורים, מבנים אשר נדרשת התקנה מיוחדת על מנת לבנות להם תעלות שתפקידן לפלוט או לספוח חלקיקים מחללים שיש לשמור אותם נקיים ומאווררים. במקרים בהם המסעדה נמצאת בבניין רב קומות, יש לחבר למנדף פיר (תעלה מיוחדת) לניקוז, ספיחת והוצאת המזהמים והשומנים החוצה מבלי לגרום נזק משני או זיהום סביבתי נוסף.

ישנם פירים קצרים ואחרים יכולים להיות באורך של בניין רב קומות בגובה של עד 150 מטר. מובן שפירים חייבים להיות מותקנים על ידי חברות מנוסות ומובילות בתחום, חברות המחזיקות באישורים ובתקנים לעבודות מורכבות אלו ואף לעבודות בגובה רב.

התקנת פירים

התקנת פיר למנדף יכולה להיות פשוטה ויכולה להיות מורכבת ביותר. החברה המתקינה צריכה לקחת בחשבון את תוואי הפיר כך שיהיה פרקטי ויבצע את ייעודו כנדרש, אך גם שיעבור נכון בתוואי המבנה כדי שלא יפגע בתשתיות חשמל ומים קיימות. מומלץ עד מידת האפשר שתוואי הפיר יהיה גם אסתטי על מנת לא לפגוע בחזית הבניין ועיצובו.

התקנת פיר היא עסק למומחים בלבד, שכן היא דורשת התחשבות בגורמים רבים, עבודה בגובה רב (של עד 50 קומות ולעיתים אף יותר), עבודת בקרבת מתח חשמל וכמו כן צנרת של מים וביוב. רוב הפירים היום עשויים מחומרים עמידים שאינם מחלידים, חומרים אלו אטומים על מנת שלא יכנסו מים לתעלה וכמו-כן שהעשן והמזהמים יצאו ממנה רק במקומות המיועדים לכך, בדרך כלל ליחידות סינון ונידוף ייעודיות בקצהו העליות של הפיר.

ניקוי פירים 

ניקוי פיר גם הוא יכול להיות מורכב וצריך להיעשות על ידי חברות מקצועיות לתחום זה ובידי עובדים מיומנים לשם כך. ישנם שני סוגים עיקריים של פירים אנכיים – פיר סגור אשר לו פתח כניסת בקומת המסעדה ופתח יציאה בקומת הגג, וסוג שני – פיר פתוח שגם הוא עובר לאורך הבניין כולו. מכיוון שעוברים בפיר מזהמים, שמנים ועשן הוא צובר לכלוך שמצטבר עם הזמן על הדפנות. על מנת להבטיח זרימה חופשית של מזהמים ועשן, יש להזמין שירותי ניקוי פירים אחת לתקופה.

הגעתם למסקנה שאתם צריכים התקנה או ניקוי פירים? חברת גל מנדפים וארובות בע"מ היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מציעה שירותי ייעוץ, תחזוקה וניקיון פירים מקצועיים. לסקירת כלל השירותים שהחברה מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים צרו קשר בטלפון – 073-7280619

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat