התקנת מנדף במסעדה

כיום על מנת לקבל רישיון עסק במטבחים העוסקים בצלייה וטיגון, חלה חובה על בעל העסק לתכנן ולהגיש תוכנית לנידוף עשן ומזהמים. יש מספר מנדפים שונים שמסוגלים לנדף עשן ולהוציא באופן יעיל חלקיקים ומזהמים ובכך להגן על העובדים במסעדה ועל האורחים המבקרים בה ממפגעים אלו, כמובן שהמנדפים גם מונעים ריחות לוואי בחלל המסעדה.

מדוע חשוב מנדף במסעדה

תהליך הצלייה והטיגון של מזון פולט מזהמים לאוויר, וביניהם עשן, שומנים וחלקיקים נוספים שיש להימנע משאיפתם. את המנדף ממקמים מעל ליחידות הצלייה והטיגון, שהן המקור לרוב המזהמים הנפלטים בתהליכים אלו. התאמת מנדף למסעדה חשוב על מנת להוציא עשן החוצה ולספוח שומנים וחלקיקים וכך לשמור על חלל נקי וללא ריח ועשן. אם אתם צריכים מנדף למסעדה מחיר הוא שיקול שיש להביא בחשבון במסגרת החלטתכם כמו גם איכות המנדף, אורך החיים שלו ותחזוקתו השוטפת. מנדף טוב ישפיע ישירות על התברואה במקום, שמירה על היגיינה, הפחתה משמעותית בזיהום, ובסוף גם עובדים ואורחים מרוצים יותר.

כיצד מתקינים מנדף במסעדה

מנדף למסעדות הינו תחום הדורש התקנה של מומחים וחשוב לפנות לחברה מוכרת בעלת אישורים ותקנים מתאימים לשם כך, בדרך כלל החברה שתתקין את המנדף תייעץ ותקים את המנדף ואף תציע שירותי תחזוקה וניקיון מתאימים. אם החלטתם שאתם צריכים להתקין מנדף בחלל המסעדה, מומלץ להזמין ייעוץ של חברות המתמחות בתחום. מומחה מטעם החברה יאתר עבורכם את המנדף המתאים לגודל החלל ולצרכי המסעדה.

כיצד נקבע מחיר המנדף 

כעת נשאלת השאלה כמה עולה מנדף למסעדות. עלות המנדף נגזרת מכמה פרמטרים עיקריים – ובהם גודל המסעדה, איכות המנדף והאחריות שתינתן עליו, תחזוקתו השוטפת של המנדף, רמת סינון החלקיקים, ספיקת העשן ועוד. גודל משטח הצלייה והטיגון ומספר שעות הפעילות שלהם ביום עבודה, גם כן משפיעים על סוג המנדף ועוצמתו. ככלל מנדף גדול יותר ועוצמתי יותר יוכל להתמודד עם כמות עשן ומזהמים גדולה יותר ולכן יהיה יקר יותר. ולכן את גודל המנדף יש להתאים לגודל החלל, לרמות הזיהום הצפויות בו, וכמובן לתקציב.

הגעתם למסקנה שאתם צריכים או שהחוק מחייב אתכם להתקין מנדף על מנת לקבל רישיון עסק? חברת גל מנדפים וארובות בע"מ היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מציעה שירותי ייעוץ מקצועיים, מכירה ותחזוקת מנדפים. לסקירת כלל השירותים שהחברה מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים צרו קשר בטלפון – 073-7280619

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat