מחיר ניקוי מנדפים

כמה עולה ניקוי מנדפים? מחירים וכל המידע שתצטרכו

לאור החשיבות הרבה שיש בשמירת איכות האוויר, עולה הצורך בבתי עסק ובמפעלי תעשייה לשמור על רמת אוויר תקינה באמצעות התקנה של מערכות לסינון ולניקוי אוויר.

מנדפים הם פתחים שאחראיים לסינון ריחות לא נעימים ולטיהור האוויר הנמצא בחלל המבנה. המנדפים פועלים באמצעות מנגנון חשמלי שמאפשר עבודה מהירה ויעילה החסכונית בהתעסקות של יד אדם. מנדפים מותקנים ברוב המקרים בבתי עסק הקשורים למזון (למרות שיש גם מטבחים פרטיים שבהם ניתן למצוא מנדפים) וכן במפעלי תעשייה שונים, כמו כאלו המתעסקים עם חומרים כימיים למשל.

המנדפים נועדו לסנן את האוויר הלא נקי והריחות המעופשים ובכך לאפשר לנמצאים במבנה שהות נעימה. מדובר בהתקנים מוגבהים שבנויים לרוב מעל כיריים או עמדה ייעודית שבה מערבבים חומרים כימיים, ניתן לנצל את אלמנט הגובה. כיצד? באמצעות התקנת מערכות תאורה בחלק הקדמי שלהם. בכך ניתן לנצל את ההתקן לשימוש נוסף יעיל אף הוא. מדובר לרוב בגוף תאורה מותקן מראש כך שאין צורך לרוב בהתעסקות נוספת.

 

כיצד מתבצע ניקוי של מנדפים?

כאמור מעלה, למנדפים יש השפעה ישירה על התחושה הכללית בחלל החדר ועל האסתטיקה הכללית במקום. הוא שולט באוויר הלא נעים. אך למרות שמדובר בפתרון נהדר, אין הדבר אומר שלאחר התקנתו הוא לא דורש תחזוק וניקוי. המנדפים דורשים תחזוקה שוטפת. מדובר הן בתחזוקה תקופתית והן בתחזוקה יומית. אם לא נדאג לניקוי שוטף של המנדפים שלנו, התוצאה תבוא לידי ביטוי בבלאי מהיר ובנוסף לכך גם מלווה בסכנות ממשיות בזמן הבישול.

מה היתרון של מנדפים? מנדפים הם מכשירים הפועלים באמצעות חשמל. עובדה זו מנביעה את המסקנה שהם גם יעילים מאוד. המנדפים שואבים אדים וריחות ומונעים מחלקיקי עשן ושומנים להצטבר על משטחים בסמוך לאזור הבישול. כפי שציינו מקודם, חשוב מאוד לנקות את המנדפים לאחר בישול באותה המידה שבה אתם דואגים לנקות כלי בישול. מדוע? מכיוון שהמנדף באופן בו הוא פועל מושך את כל הלכלוך אליו.

את הניקוי היום יומי של מנדף ניתן לעשות באמצעות מטלית וחומר ניקוי. יש להמתין לכיבוי המנדף ולאחר שעוברות רבע שעה עד עשרים דקות תוכלו לגשת למנדף על מנת לנקות אותו. באמצעות סמרטוט תוכלו לנקות את המשטח עד להסרת שכבה שומנית ופיח שהצטברו. חשוב לפעול במסגרת הזמנים הללו כי המתנה שלאחר חצי שעה תגרום לכך שהלכלוך יתקשה ויהיה קשה יותר להסירו.

 

ניקוי מנדפים מחיר

את הניקוי התקופתי יש לבצע באמצעות אנשי מקצוע. אנשי המקצוע ידעו לתפעל את הניקוי הפנימי ולמנוע נזקים שעלולים לקרות כתוצאה מהשימוש השוטף. המחיר של מנדפים משתנה בהתאם לכמות המנדפים שאתם מבקשים לנקות, גודל המנדף וכן הדגם של המנדף. כמה עולה ניקוי מנדפים? לפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות למומחים של מנדפים וארובות.

 

חברת מנדפים וארובות – אודותינו

החברה מנדפים וארובות צברה מומחיות בשירותי תחזוקה מהימנים למערכות העוסקות בנניקוי וטיהור אוויר. החברה, שצברה ותק רב ידועה בכך שמעניקה שירות מהיר, מקצועי, נדיב, אמין והגון. שירות הלקוחות של החברה ידוע כטוב במיוחד, והצוותים של החברה מומחים בתחום ניקוי מנדפים וארובות ומאפשרים מענה מקצועי ללקוחות הרבים והשונים של החברה לאורך כל חודשי השנה ובפריסה ארצית.

כל העובדים של החברה הם ישראלים שעברו הכשרה ייעודית ומקצועית. כלל העובדים עברו הסמכה לכך, כולל הדרכות עבודה בגובה וסיווגים בטחוניים שונים. לצד הניסיון הרב שנרכש על ידי החברה והרצון לשרת את הלקוחות מקבלים שירות שונה משל השאר. לפרטים נוספים פנו ל https://www.mindafim.co.il/sample-page/.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat