מערכות סינון אוויר

מערכות סינון אוויר ויניקת עשן והתחזוקה השוטפת שלהן

ישנן כמה סיבות אפשריות לכך שתזדקקו למערכות סינון אוויר ויניקת עשן. מדובר ברוב המקרים בדרך כלל, בצרכים תעשייתיים או מסחריים שונים, שכן לרוב לא יהיה צורך בשימוש פרטי בביתו של אדם. מערכות סינון אוויר מיועדות בין השאר לצרכי ייעול של מטבחים תעשייתיים ומסחריים, טיהור וניקוי האוויר כך שלא יהיו ריחות לא נעימים של אוויר עומד. באמצעות הפתרון של התקנת מערכת יניקת אוויר תוכלו להחזיר את האוויר למצב נקי ונעים, כך שתוכלו לנשום שוב.

יש כמה היבטים מרכזיים שחשוב לדעת בטרם מתקינים מערכות לסינון אוויר. את כולם נפרוס בפניכם מיד בכתבה הבאה.

 

עבור מי מיועדת מערכת לסינון אוויר ולמה כדאי להשתמש בה?

כמו כל דבר כמעט, ניתן להעריך גם את האוויר שנמצא בחלל מסוים לפי איכותו. מכיוון שאוויר הוא תנאי הכרחי לחיים ולבריאות שלנו, יש ערך רב מאוד בשמירה על סטנדרטים מחמירים וקפדניים ביחס לאיכות האוויר. אם אתה מעסיק, כנראה שתהיה מוטלת עליך חובה לדאוג לכך שלעובדים שנמצאים במשך רוב שעות היום בבית העסק או המפעל שלך יהיה את האוויר הנקי ביותר שיש.

מעבר לכך, יש לכך גם טעם של הגינות. בתור מעביד, חשוב לדאוג לעובדים שלך והיית רוצה שיהיה להם טוב בעבודה ושידעו שאתה דואג להם ולבריאות שלהם. בכך אתה תחזק את הקשר ביניכם ותאפשר להם להגביר את תפוקת העבודה שלהם.

בנוסף לכך, כדאי לדמיין איך זה להיות באותו מקום עם אוויר דחוס ומעופש במשך זמן רב. לא היית רוצה לנשום את האוויר הזה בעצמך.

מערכות סינון אוויר קובעות את איכות האוויר ושומרת עליו כך שיהיה נקי ללא חלקיקים שונים או עשן. הדבר רלוונטי במיוחד למטבחים שבהם נמצאים עובדים, שכן נשימת עשן אינה בריאה ואף מזיקה לבריאות. מעבר לכך, יוכלו העובדים להגדיל את איכות העבודה שהם מבצעים.

בשל ההיבט הבריאותי, יש חשיבות בהתקנת מסננים מהתקנים הטובים והאיכותיים ביותר שיש. לאחר שהבנו למי המערכת מתאימה, כעת נעבור לשאלה מה הם התפקידים שהמערכת הזו נועדה לבצע.

 

התפקידים של מערכות סינון אוויר

מדובר בנושא מורכב. בפשטות, המערכת נועדה לאפשר סינון אוויר תקין ויעיל שישמור על רמת אוויר תקינה. המערכת נועדה להפחית את העשן הנפלט ולהפחית מזהמים שונים באופן כללי הנמצאים באוויר. בנוסף, המערכת נועדה לאפשר הספקת אוויר צח ונקי מחוץ לחלל המבנה.

שלישית, נועדה המערכת להבטיח הגנה על העובדים הנמצאים בחלל המבנה מפני טמפרטורה גבוהה ומזיקה. רביעית, המערכת נועדה למנוע יובש יתר או לחות יתר בתוך חלל המבנה. חמישית, המערכת נועדה להפחית את הפוטנציאל לשריפה או לפיצוץ. שישית, המערכת מאפשרת להגן על הציוד הקיים בחלל המבנה מפני חומרים כימיים שונים ובאמצעות סינון אבקות הנמצאות באוויר.

יניקת האוויר מתבצעת באמצעות פילטר ייעודי שדואג לנטר ולווסת את רמת האוויר התקינה. מנגנון בקרה וסינון זה נועד לאפשר מעקב אפקטיבי ולבצע את המשימות המוזכרות למעלה שנועדו להתבצע בידי המערכת. באמצעות יחידות סינון אוויר שונות המפוזרות במקומות שונים בחלל המבנה המערכת פועלת באופן חכם ויעיל ופורת מכם את הצורך לעקוב באופן אקטיבי ולדאוג לכך שהמערכת מצליחה לסנן את האוויר בצורה טובה.

קיימות כמה שיטות אוורור מרכזיות. שיטה אחת היא אוורור חלל המבנה הרלוונטי באמצעות שאיבה של האוויר המזוהם ובמקביל אספקה של אוויר נקי מחוץ למבנה באמצעות שואבים. המערכת יודעת לינוק את האוויר מהמקור המזהם ובכך לאפשר חזרה לאוויר נקי.

שנית, מערכות טובות יכולות למנוע גם את האפשרות של זיהום האוויר מחוץ למבנה ובכך לצמצם את ההשפעה המזיקה על הסביבה ועל שאר האזרחים. בכך גם מתיישב עם החקיקה הראשית העוסקת בנושא זה, והיא חוק אוויר נקי שנחקק בשנת 2011. החוק נועד להבטיח מניעת זיהום אוויר, כך שאתם תורמים גם לעובדים שלכם, גם לאנשים שנמצאים מחוץ לבית העסק שלכם וגם לסביבה.

 

חברת מנדפים וארובות – אודותינו

החברה מנדפים וארובות צברה מומחיות בשירותי תחזוקה מהימנים למערכות העוסקות בנידוף עשן ממבנים. החברה, שצברה ותק רב ידועה בכך שמעניקה שירות מהיר, מקצועי, נדיב, אמין והגון. שירות הלקוחות של החברה ידוע כטוב במיוחד, והצוותים של החברה מומחים בתחום נידוף העשן ומאפשרים מענה מקצועי ללקוחות הרבים והשונים של החברה לאורך כל חודשי השנה ובפריסה ארצית.

כל העובדים של החברה הם ישראלים שעברו הכשרה ייעודית ומקצועית. כלל העובדים עברו הסמכה לכך, כולל הדרכות עבודה בגובה וסיווגים בטחוניים שונים. לצד הניסיון הרב שנרכש על ידי החברה והרצון לשרת את הלקוחות מקבלים שירות שונה משל השאר. לפרטים נוספים פנו ל https://www.mindafim.co.il/sample-page/.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat