ניקוי תעלות פירים

ניקוי תעלות פירים – כל מה שאתם צריכים לדעת

אחד מהדברים שאנו כבני אדם זקוקים להם הוא אוויר. כשם שלא נתפשר על איכות של דברים רבים שאנו צורכים במהלך החיים, כך לא כדאי לנו גם להתפשר על איכות האוויר שאותו אנו נושמים. נשימת אוויר נקי משרה אוירה נעימה ומונעת ריחות לא נעימים, אוויר חנוק ואף זיהום.

ניקוי האוויר יכול להיעשות על ידי מכשירים שונים ובהם תעלות פירים שדרכם עובר האוויר הנקי פנימה אל תוך חלל המבנה או לחלופין עובר האוויר הלא נקי החוצה מהמבנה. כמו כל מכשיר שמנקה, גם תעות פירים צוברות את הלכלוך שעובר דרכן כחלק טבעי מפעולתן, בנוסף ללכלוך שהזמן יוצר כמו הצטברות אבק וחלקיקים שונים.

בשל הלכלוך שמצטבר, העבודה שמבצעים מכשירי סינון האוויר פחותה והיכולת שלהם לספק את ה"סחורה" פוחת. כדי לשמר את היכולת העקבית של מערכות הסינון לטהר בצורה יעילה את האוויר ולמנוע הצטברות של ריחות וזיהום, יש להקפיד לנקות את תעלות הפירים באופן עקבי.

משקעים המצטברים בתוך הפירים מובילים לפעולה לא יעילה של מערכות הסינון וזה לא הכל. בנוסף לחוסר יעילות ביחס לניקוי וטיהור האוויר, רמת ניקיון האוויר יכולה אף להחריף בשל מעבר של לכלוך על חלל המבנה הפנימי. בכך חלקיקים שונים יכולים להוביל ללכלוך ואף לזיהום שיכול להזיק למבחינה בריאותית לנמצאים במקום.

ניקוי תעלות פירים הוא פתרון יעיל לכך. אכן, הסרה של הלכלוך שהצטבר על דפנות הפירים וחיטוי הקירות משחזר זרימת אוויר תקינה ונקייה. בכך הבלאי הטבעי של מערכות הסינון יורד.

ישנם סוגים שונים של מזהמים של פירים. בין השאר ניתן למנות אבק ולכלוך שנחשבים כמזהמים רגילים וטבעיים. כמו כן, מצטברות גם פטריות ועובש. בנוסף, מצטברת חלודה שיכולה לקרות באזורים שבהם יש מגע של המתכת עם לחות או מקור מים פעיל. מעבר לכך, יכולה להצטבר שכבת שומן כתוצאה מהמזון.

הפירים שמשמשים כצינורות למערכות האוורור ששונות בגודל שלהם, בחומר מהם הם עשויים, בצורתם, בעיצוב ושיטת החיבור בין הפירים. כל אלו יש בידם להשפיע על הקושי שבניקוי תעלות מנדף ובהתאמה יש בידם להשפיע על השיטה בה ינקו את הפירים.

 

מתי נצטרך לנקות פירים?

הדרך לעשות זאת היא באמצעות בדיקה ויזואלית על ידי שימוש במכשירים מיוחדים שמכניסים לפירים. כך תוכלו לדעת את הצפי המוערך ואת האמצעים שצריך לנקוט. עם זאת, גם לאנשים שאינם מקצוענים בתחום ישנן דרכים לגלות האם צריך להזמין איש מקצוע. ראשית, אם מצטבר יותר אבק על רהיטים ועל משטחים מאשר מבדרך כלל, אם האוויר הפנימי מרגיש שונה, בין אם לח יותר או שהאוויר מרגיש דחוס. כל אלו הן אינדיקציות לכך שיש צורך לקרוא לבעל מקצוע שידע איך לטפל בכך ולנקות את הפיריחם מהמזהמים שהצטברו.

 

חברת מנדפים וארובות – אודותינו

מנדפים וארובות צברה מוניטין ומומחיות בשירותי תחזוקה מהימנים למערכות העוסקות בטיהור אוויר במבנים. החברה, שצברה ותק רב ידועה בכך שמעניקה שירות מהיר, מקצועי, נדיב, אמין והגון. שירות הלקוחות של החברה ידוע כטוב במיוחד, והצוותים של החברה מומחים בתחום של טיהור האוויר וניקוי תעלות פירים ומאפשרים מענה מקצועי ללקוחות הרבים והשונים של החברה לאורך כל חודשי השנה ובפריסה ארצית.

כל העובדים של החברה הם ישראלים שעברו הכשרה ייעודית ומקצועית. כלל העובדים עברו הסמכה לכך, כולל הדרכות עבודה בגובה וסיווגים בטחוניים שונים. לצד הניסיון הרב שנרכש על ידי החברה והרצון לשרת את הלקוחות מקבלים שירות שונה משל השאר. לפרטים נוספים פנו ל https://www.mindafim.co.il/sample-page/.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat